BASKETBALL ACADEMY AMSTERDAM
VoorzitterJorn Schramjornschram@gmail.com
SecretarisRobert Krabbendamrkrabben@vt.edu
PenningmeesterBrechje Entrop
TECHNISCHE STAF
Technisch VerantwoordelijkBrord Brugmanbrord@baasketball.nl
Technisch Inhoudelijk AdviseurJosep Maria Margall
HoofdtrainerMilo Nunesmilo@baasketball.nl
Trainer Jef Kraakjef@baasketball.nl
Trainer Roberto Oosterwolderoberto@baasketball.nl
Assistent TrainerXavier van Lierop
Assistent TrainerThijs van Oosten
PERFORMANCE/FYSIEK
Fysieke TrainerLieke van Fessum
SportartsNiels Wijne
FysiotherapeutMichael de Levi
Topsport data scientist
Erik Tielemans
ADMINISTRATIE
Communicatie externGideon van der Hijden
CALANDLYCEUM
Afdelingsleider Topsport
Lars Stookerlstooker@calandlyceum.nl
LOOT coördinator Kees van Nulandkvannuland@calandlyceum.nl
LOOT coördinator Brord Brugmanbbrugman@calandlyceum.nl
Ziekmeldingen Verzuim verzuim@calandlyceum.nl